TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

TÜKETİCİ BİLGİSİNE

Bu yazı sizlerin bilinçli olarak tüketeceğiniz “thin think”in ne olduğunun nelere yarayacağının belgesidir. Yaptığımız çalışmalar uzakdoğulu insanlarda obezitenin ve obeziteye bağlı hastalıkların az görüldüğünü göstermiştir.

Gelişmiş ve bizim gibi gelişmeye çalışan ülkelerin karşılaştığı iki önemli sorun vardır.
1. Stress ve strese bağlı sorunlar

2. Obezite ve obeziteye bağlı sorunlar.

Tüm dünyada ölüm nedenleri sıralanmasında öncelik kalp ve damar hastalıklarınındır. Bu oran gelişmiş ülkelerde çok daha yüksek düzeydedir. “thin think” kişilerin obezite sorununu çözmeye dönük katkısız, tamamen doğal doyma hissi veren buğday kıtırıdır. Günün her saati tüketilebilir. Bu slogan “thin thinkin kullanma kılavuzudur. “”thin think ile desteklenen öğlen öğünü daha az kalori alımıyla geçiştirilebilir. Akşam öğünü kalorinin en çok alındığı , en az sarf edildiği bu sebep ile en çok kilo aldıran öğündür. Bu öğün az kalori ile ancak açlık duygusunu yaşamadan geçiştirilmelidir. “thin think” bu konuda en büyük yardımcımızdır. yemek öncesi tüketildiğinde açlık duygusu kalmayacak, temel kalori ihtiyacı karşılanacak, fazla olan kilolar bu uygulamadan azalma yönünde etkilenecektir.

Spor yapmadan, enerji sarfetmeden salt öğün ayarlanmasıyla kilo kaybı olmaz. Olursada bu kilo kaybı sağlıklı değildir. yapacağınız bu gıda ayarlaması “thin think” ile desteklenip spor ile organize edilirse kısa zamanda kişiyi kendisi ile daha barışık daha özgüvenli daha sağlıklı hale getirir. “thin think diabet hastalarının çok fayda göreceği güvenli bir üründür. Sık sık gıda alması gereken diyabetliler “thin think, ile hem açlık duygusunu bastırırlar hemde düşük kalori ile beslendikleri, öğünleri az kalori alımı ile geçirdikleri için ağızdan alınan diyabet ilaçları ve insüline olan ihtiyaçları da azalacaktır. Tamamen doğal kaynaklı, katkısız oluşu sindirim sisteminde hiç bir şikayete neden olmaz ve mide asitini dengeler. Bağırsak haraketlerini artırarak kabızlığı giderir. Obesite tüm dünyanın uğraştığı bir sorundur. Kişinin fazla kilosu ile yapacağı mücadele yaşam konforunu, yaşam süresini direkt etkileyecektir. “thin karışımı, bileşenleri yüzyıllar boyu uzak-güneydoğu asyada kullanılmıştır.

Bu form aynı bileşenlerle sizlere sunulmuştur. Kendisiyle barışık olmayan, dünyayla barışık olamaz. Fazla kilolarınızdan “thin think”‘le kurtulun sağlığınız ve yaşam kaliteniz yükselsin.

sağlık sorunlarınızı aşağıdaki SORUN CEVAPLAYALIM kısmından bizimle paylaşın.

Op.Dr. Adem Yücel

 

iletisim@thinthink.com.tr

ÜRETICI FIRMA ER-ILGAZ ENDÜSTRIYEL MAKINA GIDA ÜRÜNLERI TURIZM INŞAAT İTHALAT IHRACAT TİC. LTD ŞTİ.

Tel&Fax: 0232 259 79 33 

www.thinthink.com.tr

Ürünlerimizin Bulunduğu Mağazalar


TÜRKİYE GENELİ GÖNDERİ

Ücretsiz Kargo

KOLAY İADE

İade sebebiniz ne olursa olsun zorluk çıkarmıyoruz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

EN UYGUN FİYATLAR

Katkısız diyet ürünlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Copyright © 2020 | Thin Think - Sağlıklı Diyet Ürünleri Tüm Hakları Saklıdır.

 iz ajans