HAKKIMIZDA

1983 yılında başladığım hekimlik hayatıma,1985 den beri Genel Cerrahi dalında icra etmekteyim. Yaklaşık 10 yıl önce katıldığım bir okul-veli toplantısında oğlumun sınıfındaki 17 öğrenciden 4’de obezite , 5 öğrencide de ( biri oğlum) Obezite sınırında olduğunu bizzat gördüm. ‘Gürbüz çocuk, sağlıklı çocuktur.’ tezi o gün anlamını yitirdi. Obezitenin artık çocuklarımız, dahi tehdit ettiğini giderek artan bir sorun olduğunu saptadım.

 

Görülme yaşının aşağılara düştüğünü, görülme sıklığının arttığını, kilo rakamlarının çok yükseldiğini, 3 lü hanelere çıkan MORBIT OBEZITE ‘nin de giderek arttığını gözlemlerim ve yaptığım araştırmalarda tespit ettim. Bizzat SLEEVE GASTREKTOMI yapan bir Cerrah olarak bu obezite sorununun çözümüne, daha erken evrelerde sorun oluşmadan, nasıl çözümler bulunabilir diye düşündüm.

 

Toplumun fast-food’a kayan beslenme alışkanlığı stresli yaşam, spor alışkanlığımızın düzenli ve disiplinli olmayışı obezite sorununun başlıca nedenleridir. Biz öğünlerde daha az kalori alınması İle öğünü geçiştiren,bu geçişmeyi sporla desteklediğimizde sahip olduğumuz fazla kalorilerin erimesini sağlayan THINTHINK ürünlerini planlayarak ürettik, sizlere sunduk.

 

Ülkemizde kaliteyi, denetimi, müşteri memmuniyetini ön planda tutan en önemli ve büyük magazalar grubu Carrefoursa, Carrefoursa Gurme, Migros, Macro Center, Fitiz Diyet Market Grubu, Doğa Marketler ve Groseri faaliyetimiz devam etmektedir.

Sizlere katkısız,saglıklı ürünler üretmeye devam edeceğiz…

Op.Dr. Adem YÜCEL

 

Ürünlerimizin Bulunduğu Mağazalar


TÜRKİYE GENELİ GÖNDERİ

Ücretsiz Kargo

KOLAY İADE

İade sebebiniz ne olursa olsun zorluk çıkarmıyoruz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

EN UYGUN FİYATLAR

Katkısız diyet ürünlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Copyright © 2020 | Thin Think - Sağlıklı Diyet Ürünleri Tüm Hakları Saklıdır.

 iz ajans