Diyet

Diyet nedir?

Diyet=Perhiz=Rejim

 

Kişinin sağlığını formunu muhafaza etmek korumak için gerekli olan beslenme düzenidir Diyet.

 

SAĞLIKLI DİYET:Aklımızda yarattığımız tüm yasakları ortadan kaldırmanın yanısıra acıktığımızda ruhumuz ve vücudumuzun isteklerine göre seçim yapıp doyana kadar hissederek yemektir...Sağlıklı diyet listeleri bilgili ve bilinçli olması lazımdır.

Sağlıklı diyet nasıl yapılır

Her kilo için 20 kcal/gün enerji hesabına, aktivite durumuna göre 400-700 kcal ilave edildiğinde günlük kalori ihtiyacının toplamı ortaya çıkmaktadır.Bu hesapta 70 kğ lık bir erişkinde ortalama 2000 kcal dir.Kilo vermek için günlük kalori ihtiyacının 500 kcal eksiğini almak gereklidir.Pratikte bu uygulamanın en doğru ve kolay şekli günlük kaloriyi 250 kcal kısıp,250 kcal lik egzersiz yapmaktır.

 

Egzersiz sonrası karbonhihrat tüketmek önemli bir hususdur.Tüketime sunduğumuz THİN THİNK ÜRÜNLERİ hem bu açıdan,hem de ihtiva ettiği düşük (%0.5) ve sağlığımıza en uygun doymamış yağ olan zeytin yağı ve soya yağı içeriğiyle bu açıdan idealdir.

 

Karnımız acıktığında, midemiz kazındığında bu duygu nasıl giderilmeli?

 

Bu durumda ufak miktarlarla atıştırma şeklinde tüketim de denenecek bir yoldur. Ürünlerimiz düşük kalorili olduğundan idealdir.Atıştırma sosyal faaliyet ve düşük fiziksel aktiviteyle kolay form tutma veya kilo vermek için  iyi bir yöntem olabilir.

 

Op.Dr Adem Yücel

 

Ürünlerimizin Bulunduğu Mağazalar


TÜRKİYE GENELİ GÖNDERİ

Ücretsiz Kargo

KOLAY İADE

İade sebebiniz ne olursa olsun zorluk çıkarmıyoruz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

EN UYGUN FİYATLAR

Katkısız diyet ürünlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Copyright © 2020 | Thin Think - Sağlıklı Diyet Ürünleri Tüm Hakları Saklıdır.

 iz ajans